cookieChoices = {};'> Nilgün Sözveren : Yeni Keşif ; NETMODA

25 Mart 2016 Cuma

Yeni Keşif ; NETMODA
                                                       Ayakkabılarınız NetModa’dan
Netmoda, 2012 Haziran ayında kurulan ve Kasım ayında da açılan, güncel bir e-moda sitesi olmanın yanında, günlük tekil ziyaretçisinin her gün artmasıyla birlikte adını ilk sıraya yazdırdı. Netmoda.com’u diğer toplayıcı sitelerden ayıran özellikleri de var. Koleksiyon yap ve kombin yap sekmeleri ile online alışverişinizi hem eğlenceli hem de daha emin yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece giyim ve aksesuar değil aynı zamanda ev ve mobilya ürünlerini de bünyesinde barındırıyor. 
Netmoda.com, farklı farklı e-ticaret sitelerini bir araya getirerek ve farklı özellikleri ile rakiplerini geride bıraktı, diyebiliriz. 
Özellikle de kadın kullanıcıları ve üyeleri için burayı bir ayakkabı cenneti olarak tanımlamak yanlış olmaz. Web sitesini ziyaret ederseniz eğer bulacağınız ürünleri, markaların sitelerine tek tek girerek değil, hepsini bir çatı altında toplamış olduğunu görürsünüz. Siz kullanıcıları ve üyeleri için sunduğu geniş filtreleme seçenekleri ile de istediğiniz ayakkabıyı kısa sürede bulmanıza olanak sağlıyor. 
Hem erkek hem de kadın için çok sayıda; çeşit, renk, marka, site ve fiyat aralığını belirleyerek her tarzdan insan, istediği ayakkabıyı Netmoda.com’da bulabilir. Aynı zamanda ayakkabınızı kombinleyebilirsiniz. Şimdilerde 32 bini aşan ayakkabı, ürün sayısıyla farkını ortaya koymaya devam ediyor. 


Her bütçeye uygun fiyat skalası ile Netmoda.com her tarzdan kadına ve erkeğe hitap etmeyi de ihmal etmiyor. Platformu, uluslararası pazarlar ile geliştirmeye devam eden site kurucuları, kendinden emin ve sağlam adımlar atarak ilerlemeye devam ediyor. 
Uluslararası pazarları hedeflediklerini dile getiren ve teknolojinin getirilerine uygun bir şekilde en iyi kullanıcı deneyimi ve memnuniyetini sağlamak istediklerini söylüyorlar. Bu sebepten dolayı da kullanıcı ve üyelerine trendleri keşfetme, tanımlama ve paylaşma olanağı sağlıyorlar. 
Son yıllarda çıkan toplayıcı siteler arasında oluşan rekabet artmaya devam ederken, Netmoda.com farklı özellikleri ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle de kombin yap, sekmesi ile rakiplerine fark yarattığı kesin. Sanal ortamda büyümeye devam eden rekabet ortamı, fark yaratan çok sayıda yeni toplayıcı sitenin de yaratılmasına olanak sağlıyor. 


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...