cookieChoices = {};'> Nilgün Sözveren : Saç Dökülmelerine Karşı ; Yves Rocher

22 Nisan 2016 Cuma

Saç Dökülmelerine Karşı ; Yves Rocher

Herkese merhaba;

Zaman zaman yaşadığım bir problemimi sizlerle paylaşmak istiyorum.Aslında yakın çevremdeki birçok kişiden sıklıkla duyduğum birşey bu ; saç dökülmesi.
Bahardan mıdır ,stresten midir , yaşsal bir süreç midir bilemediğim bu saç dökülmeleri beni konu ile ilgili alternatif ürünler aramaya itti ve Yves Rocher 'in çıkarmış olduğu bu iki yeni ürünü keşfettim.

Neden Yves Rocher derseniz ;
-Bitkilerle çalışıyor.
-Hayvan deneyleri konusunda duyarlı. 
-Fiyatları uygun ve kampanyaları mevcut.
-Web sayfasından kolayca ulaşmanız mümkün. 
-Geniş bir ürün yelpazesi var.Saç dökülmelerine karşı oldukça etkili ve fiyatları makul bu iki ürünün özellikleri ise şöyle ;


1

Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen ŞampuanStres, vitamin ve minerallerden eksik beslenme ve çevresel etmenlere karşı koyamayan saçlarınıza doğal çözüm Yves Rocher’nin bitkisel bileşenlerinde gizli. Saçınıza ihtiyaç duyduğu desteği kazandırmak için siz de doğal içerikli saç dökülmesine karşı şampuanlar kullanarak kendinize ve saçlarınıza iyilik yapabilirsiniz. 


Organik Beyaz Acı Bakla tohumlarındaki zengin protein dolu özlerle zenginleştirilen saç oluşumunu destekleyen ve dökülmeyi engelleyen şampuan; saç diplerinizi uyararak kan dolaşımını hızlandırır ve saçlarınızın daha iyi beslenmesine yardımcı olur. Bitkisel temizleyici ajanlar içeren formülü kimyasalların saçlarınıza daha fazla zarar vermesinin önüne geçerek nazik ve yumuşak bir temizlik sağlar. Dermatolojik testlerden geçirilmiş özel formül bitkisel içeriğiyle saç kaybının önüne geçer, saç oluşumu için gerekli desteği sağlar ve kısa zamanda canlı, güçlü ve gürleşmiş saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.2

Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Serum

1 ayda saç dökülmesini durdurun!Saç oluşumunu destekleyen özel olarak geliştirilmiş serum sayesinde, saçlarınıza hak ettiği desteği sağlayarak saç dökülmelerinin önüne geçebilir, saç yenilenmesini hızlandırarak daha gür ve canlı saçlara kavuşabilirsiniz.Saç Dökülmesini Engelleyen Şampuan ile birlikte kullanıldığında etkisini daha iyi gözlemleyeceğiniz ürün, 1 aylık bir kürdür; içerisinde her biri 1 haftalık kullanım için 4 ampul bulunur. Bitkisel içeriğindeki Organik Beyaz Acı Bakla barındırdığı zengin proteinlerle saç diplerinizdeki kan dolaşımını hızlandırarak beslenmelerini arttırırken, Çentiyan Kökü Özü saç diplerinizin nefes almasını engelleyen ve saç dökülmelerini hızlandıran sebum salgısını kontrol altına almanıza yardımcı olur.Saç Oluşumun Destekleyen Serum saçlarınıza eski gücünü kazandırır, saçlarınızın gözle görünür bir şekilde gürleşmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Dökülen saçlarınıza bitkisel çözüm sunan ürün, dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.


Daha detay bilgiye ve tüm ürünlere ulaşabilmek için web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

.... Denemeye değer ....

1 yorum :

Yasemin Avun dedi ki...

Yves Rocher'in bir çok ürününü kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...