cookieChoices = {};'> Nilgün Sözveren : Elele Online ile En Güzel Benim!

29 Mayıs 2016 Pazar

Elele Online ile En Güzel Benim!

En Güzel Benim!
Kadınlar ve erkekler yıllardır kendi bakımları, güzellikleri ve dış görünüşleri adına pek çok girişimlerde bulunmuş, bakımlar uygulamış; uygulatmıştır. Rutin bir döngüyle sabitlenen bakımlar dışında sizlere anlatabileceğim bazı güzellik ipuçları var. Örneğin ne yaparsanız yapın fotoğraflarda istediğiniz görünümü yakalayamıyorsanız kesinlikle mor ışık teknolojisini denemelisiniz.


Mor ışık teknoloji öyle sandığınız gibi evinize bir teknoloji kurulmasıyla elde edilen bir durum değil elbette. Çok basit bir örnek olarak; üzerinize giydiğiniz mor tişörtünüz, mor ojeleriniz ya da mor tonlarında yaptığınız göz makyajınız sizi olduğunuzdan daha canlı ve genç gösterecektir.

 Herhangi bir işleme maruz kalmadan, acısız ve ağrısız olarak kaşlarınızı dolgunlaştırmak da mümkün. Uygun kaş kalemleri ve kaş farlarını kullanarak doğal kaşlara sahip olabilirsiniz. 
Yılın en moda renklerinden örnek vermek gerekirse de size kesinlikle sarı ve siyah uyumunu yakalamanızı öneririm. Sarı trençkotlar, siyah ayakkabılar, beyaz gömlekler ile harika kombinler oluşturabilirsiniz. Ayrıca sarı ve siyah renk uyumu ile hazırladığınız kombinlerinizi; isterseniz iş yeri için resmi, isterseniz günlük hayat için spor giyim olarak kullanabilirsiniz.


Güzellik sırlarının bir diğeri de kesinlikle epilasyon olacaktır. Her insanın muhakkak arzu ettiği ama bir türlü cesaret edemediği yegâne olaylardan biri olarak akıllara kazınan epilasyon, sizlere inanılmaz bir rahatlık ve ileriki yaşamınız için kolaylık sağlayacaktır. Özellikle yaz aylarında daha açık, kısa kollu ya da sıfır kol tişörtleri ve daha kısa etekleri tercih ettiğimiz için sürekli ağda yaptırmak, en acısı da ağdayı kendinizin yapması olacaktır. İstediğiniz kıyafeti istediğiniz zaman giyebilmek için tek çözümünüz epilasyon yaptırmaktır.
Evde cilt bakımınızı nasıl yapacağınızı biliyor musunuz? Ben biliyorum! Evde bulunan doğal malzemeler ile rahatça ve kolayca maskeler, saç bakım kürleri hazırlayabilirsiniz. Birçok farklı marka ve onaylanmış içeriklerinin cilde ve saçlara iyi gelen ürünlerinin de paylaşıldığı, benim tüm bu bilgileri kolayca edinebildiğim site olan; elele.com.tr adresini sizlerin de ziyaret ederek bilgilenmesini istiyorum.


Bu yazımda sizlere aktaramadığım ama Elele Online sitesi sayesinde güzellik hakkında iyi bir donanıma kavuştuğumu da belirtmek isterim. Güzel kalın!

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...